Liverpool ratuje zwycięstwo w doliczonym czasie gry. Klavan bohaterem "The Reds" [VIDEO]

Photo Works / shutterstock.com
Burnley FC uległ u siebie Liverpool FC 1:2 (0:0) w noworocznym meczu 22. kolejki rozgrywek angielskiej Premier League.
Kibice zgromadzeni na trybunach Turf Moor na pierwszego gola musieli czekać ponad godzinę. Wtedy to efektownym wolejem sprzed linii pola karnego piłkę pod poprzeczkę skierował Senegalczyk Sadio Mane.
Wyrównał z bliska głową trzy minuty przed końcem Islandczyk Johann Berg Gudmund­sson. Wyżej notowani "The Reds" sukces zapewnili sobie dopiero w czwartej minucie doliczonego czasu gry, kiedy to strzałem głową losy konfrontacji rozstrzygnął Estończyk Ragnar Klavan.
Dzięki trzeciej wygranej z rzędu podopieczni Juergena Kloppa umocnili się na czwartej lokacie w tabeli. "The Clarets" doznali natomiast szóstej porażki w bieżących rozgrywkach i pozostali na siódmym miejscu w klasyfikacji.