Liverpool wciąż niepokonany. Zwycięstwo zespołu Jürgena Kloppa po dublecie Mohameda Salaha [WIDEO]

MDI / Shutterstock.com
Liverpool FC pokonał Watford FC 2:0 (1:0) w domowym meczu 17. kolejki Premier League.
Spotkanie przez zdecydowaną jego część było bardzo wyrównane, a piłkarze Watfordu nie dawali za wygraną wicemistrzom Anglii. W pierwszej połowie "Szerszenie" były bliskie objęcia prowadzenia - miały kilka dogodnych okazji, ale wszystkie zostały zmarnowane.
Dość powiedzieć, że rzut rożny dla gości zakończył się... golem dla gospodarzy. Po przejęciu piłki Sadio Mane ruszył z kontrą. Senegalczyk podał do wbiegającego w pole karne Mohameda Salaha, który ograł obrońcę i ładnym strzałem prawą nogą pokonał Bena Fostera.
Kilka minut po przerwie Sadio Mane wbił piłkę do bramki "Szerszeni", ale sędzia po analizie VAR nie uznał gola z powodu pozycji spalonej. Tuż przed końcowym gwizdkiem "The Reds" postawili na swoim - drugiego gola zdobył Salah.
Tym samym Liverpool FC odniósł kolejne ligowe zwycięstwo i pewnie przewodzi w tabeli Premier League z dorobkiem 49 pkt. Watford FC z kolei znajduje się na szarym końcu klasyfikacji z 9 pkt na koncie.