Liverpool wciąż w grze o mistrzostwo Anglii. Znów wyprzedził Manchester City [WIDEO]

Vlad1988 / shutterstock.com
Liverpool wciąż pozostaje w grze o mistrzostwo Anglii. Piłkarze Juergena Kloppa wygrali na wyjeździe z Cardiff City 2:0.
Zagrożeni spadkiem gospodarze długo stawiali opór Liverpoolowi. Goście objęli prowadzenie dopiero w 57. minucie, gdy Georginio Wijnaldum huknął z woleja po centrze Trenta Alexandra-Arnolda z rzutu rożnego.
Dziewięć minut przed końcem zawodów wynik pewnym strzałem z rzutu karnego ustalił James Milner.
Podopieczni Juergena Kloppa po 27. zwycięstwie w sezonie odzyskali pozycję lidera tabeli. Zespół z Walii doznał natomiast trzeciej porażki w czterech ostatnich meczach i wciąż otwiera strefę spadkową klasyfikacji.
Kamil Kaczmarek21 Apr 2019 · 18:58