Los Angeles Galaxy wygrali szósty mecz w sezonie. Gol Zlatana Ibrahimovicia [WIDEO]

betto rodrigues / shutterstock.com
Los Angeles Galaxy pokonali u siebie Houston Dynamo 2:1 w piątkowym meczu amerykańskiej Major League Soccer. Dla drużyny z Kalifornii było to szóste zwycięstwo w tym sezonie.
Po pierwszej połowie gospodarze prowadzili 1:0. Rzut karny na gola zamienił w 31. minucie Zlatan Ibrahimović.
Przyjezdni odpowiedzieli tuż po przerwie również również z "11". Do remisu doprowadził Alberth Elis. Galaxy triumf zapewnili sobie w 88. minucie. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego zwycięską bramkę uderzeniem głową zdobył Diego Polenta.
Drużyna z Kalifornii zajmuje drugie miejsce w Konferencji Zachodniej z 18 punktami po siedmiu rozegranych spotkaniach. W następnym meczu Galaxy zmierzą się na wyjeździe z Minnesota United.
Natomiast ekipa z Teksasu zgromadziła 13 "oczek" w sześciu meczach i plasuje się na czwartej pozycji. Kolejnym rywalem Dynamo będzie Columbus Crew.
Kamil Kaczmarek20 Apr 2019 · 09:19