Łotwa przegrała z Gibraltarem, grali piłkarze z polskich lig

InfoGibraltar, wikipedia
Reprezentacja Łotwy przegrała na wyjeździe z Gibraltarem 0:1 (0:0) w meczu towarzyskim rozegranym na Victoria Stadium.
Jedynego gola w tym spotkaniu strzelił Liam Walker. Napastnik Notts County zdołał pokonać golkipera rywali pewnym uderzeniem, które oddał na bramkę w 88. minucie.

W tym spotkaniu w barwach reprezentacji Łotwy wystąpiło trzech zawodników, którzy na co dzień występują w polskich ligach.
Valerijs Sabala z Podbeskidzie Bielsko-Biała rozpoczął to spotkanie w wyjściowej jedenastce gości, opuścił plac gry w 46. minucie i został zmieniony przez Edgarsa Gauracsa.
Od pierwszej minuty na placu gry przebywał również Igors Tarasovs ze Śląska Wrocław, który zszedł z boiska w 72. minucie, a jego miejsce zajął Cristian Damian Torres. W 46. minucie na murawie zameldował się też Pavels Steinbors z Arki Gdynia, zmieniając Andrisa Vaninsa.