Łudogorec rozbił Ferencvaros. W drugiej połowie grał Jacek Góralski

Dziurek / shutterstock.com
Łudogorec Razgrad rozbił na wyjeździe Ferencvaros Budapeszt 3:0 w spotkaniu drugiej kolejki fazy grupowej rozgrywek Ligi Europy.
Na Groupama Arena zawody z perspektywy ławki rezerwowych rozpoczął Jacek Góralski. Pomocnik reprezentacji Polski pojawił się na murawie trzynaście minut po zmianie stron, kiedy to boisko opuścił Jody Lukoki.
Holender otworzył wynik konfrontacji już w pierwszej minucie. Później dwukrotnie do siatki gospodarzy celnie przymierzył również Brazylijczyk Rafael Forster.
Mistrzowie Bułgarii po drugim zwycięstwie z rzędu umocnili się na czele tabeli grupy H. Za trzy tygodnie podejmą Espanyol Barcelona. "Papużki" po wyjazdowej wygranej z CSKA Moskwa 2:0 awansowały na drugą lokatę.