Luis Suarez uczcił swój jubileusz. Dwa gole Urugwajczyka dla Atletico Madryt [WIDEO]

Perez Meca / Press Focus
Luis Suarez bohaterem Atletico Madryt. Urugwajczyk strzelił dla niego dwa gole w wygranym 3:1 meczu z Elche.
Gospodarze objęli prowadzenie w końcówce pierwszej połowy. W 41. minucie szybką, zespołową akcję i dogranie Trippiera chytrym strzałem wykończył Suarez.
Urugwajczyk trafił też w 58. minucie. Tym razem w pole karne dośrodkował Carrasco, a były napastnik Barcelony na wślizgu wepchnął piłkę do bramki z ostrego kąta.
Suarez tym samym wspaniale uczcił swój dwusetny występ w Primera Division. 23 raz zdarzyło się, by w jednym meczu zdobył dwie bramki.
Gości było stać tylko na strzelenie jednego gola. W 64. minucie do bramki trafił Boye. Wynik szesnaście minut później ustalił Diego Costa, który wykorzystał rzut karny.
Atletico dzięki dziewiątemu zwycięstwu w sezonie umocniło się na pierwszym miejscu w tabeli.
Marcin Karbowski19 Dec 2020 · 15:57