Lukaku i Sanchez pogrążyli Swansea, pewna wygrana MU

Ververidis Vasilis / shutterstock.com
Zawodnicy Swansea City przegrali na wyjeździe z Manchesterem United 0:2 (0:2) w sobotnim meczu 32. kolejki angielskiej ekstraklasy.
Pierwsza bramka w tym spotkaniu padła już w 5. minucie, a jej autorem był Romelu Lukaku. Reprezentant Belgii wykorzystał podanie Alexisa Sancheza i skutecznym uderzeniem w lewy górny róg wpakował futbolówkę do siatki.
Przewagę "Czerwonych Diabłów" powiększył w 20. minucie Alexis Sanchez. Jesse Lingard zagrał piłkę wprost pod nogi Chilijczyka, który pewnym strzałem pokonał golkipera rywali.
Całe spotkanie w bramce ekipy "Łabędzi" rozegrał Łukasz Fabiański. Był to 31. ligowy występ reprezentanta Polski w sezonie.
Podopieczni Jose Mourinho zajmują obecnie 2. miejsce w tabeli Premier League i mają na koncie 68 punktów. Piłkarze Carlosa Carvalhala z dorobkiem 31 "oczek" plasują się na 15. pozycji.