Łukasz Skorupski obronił rzut karny w meczu z AC Milanem! Olivier Giroud zatrzymany przez Polaka! [WIDEO]

Screen z X
Łukasz Skorupski ze znakomitej strony pokazał się w sobotnim meczu Milanu z Bologną. Reprezentant Polski obronił rzut karny, który wykonywał Olivier Giroud.
Doświadczony golkiper jest podstawowym zawodnikiem rewelacji tego sezonu. W drużynie Thiago Motty gra niemal w każdym spotkaniu.
Tak było też w niedzielnym starciu na San Siro. Oprócz Skorupskiego w podstawowej jedenastce Bologny wystąpił również Kacper Urbański.
Łukasz Skorupski (Bologna) podczas meczu z Udinese w Serie A
Andrea Bressanutti / pressfocus
Goście wyszli na prowadzenie w 29. minucie. W ogromnym podbramkowym zamieszaniu najwięcej zimnej krwi zachował Joshua Zirkzee.
Niespełna kwadrans później "Rossoneri" mieli idealną szansę na wyrównanie. W polu karnym Ferguson faulował Kjaera, a arbiter wskazał na jedenasty metr.
Do rzutu karnego podszedł Olivier Giroud. Łukasz Skorupski wyczuł intencje strzelca i z łatwością złapał futbolówkę, zażegnując niebezpieczeństwo.
Jeszcze przed przerwą Polak musiał jednak skapitulować. W doliczonym czasie gry pierwszej połowy Skorupskiego pokonał Ruben Loftus-Cheek.
Ostatecznie spotkanie zakończyło się natomiast remisem 2:2. W drugiej części spotkania Milan znów zmarnował rzut karny. Theo Hernandez trafił w słupek.