Maestro Messi i perfekcyjne rzuty wolne. Barcelona zdemolowała Espanyol [WIDEO]

CosminIftode/Shutterstock
Espanyol Barcelona uległ u siebie FC Barcelona 0:4 (0:3) w ostatnim sobotnim spotkaniu 15. kolejki rozgrywek hiszpańskiej Primera Division.
Na RCDE Stadium wynik derbowej konfrontacji otworzył po siedemnastu minutach gry kapitalnym uderzeniem z rzutu wolnego Lionel Messi. Dziewięć minut później, po zagraniu Argentyńczyka w pole karne, podwyższył efektownym strzałem w długi róg Francuz Ousmane Dembele.
Tuż przed przerwą sprytnie z ostrego kąta skierował piłkę do siatki Luis Suarez, a dwadzieścia minut po zmianie stron po raz drugi po rzucie wolnym fantastycznie przymierzył Messi.
"Blaugrana" po dziewiątej wygranej w sezonie umocniła się na prowadzeniu w tabeli. "Papużki" doznały natomiast czwartej porażki z rzędu i spadły na dziewiątą lokatę w klasyfikacji.
Daniel Makarewicz08 Dec 2018 · 22:42