Manchester City jest nie do zatrzymania! Dziewiąte zwycięstwo z rzędu w Premier League [WIDEO]

MB Media / Press Focus
Manchester City kontynuuje zwycięską passę. Tym razem drużyna Pepa Guardioli wygrała na wyjeździe z Burnley 2:0.
Goście, którzy grali m.in. bez Sergio Aguero i Kevina De Bruyne, kapitalnie rozpoczęli mecz. Raheem Sterling dograł w pole karne do Bernardo Silvy, ten obrócił się w kierunku bramki i mocno uderzył. Co prawda Nick Pope odbił piłkę, lecz ta spadła na głowę Gabriela Jesusa, który z bliska wbił ją do bramki.
Manchester City drugiego gola strzelił jeszcze w pierwszej połowie. W 38. minucie Ilkay Gundogan dośrodkował płasko przed bramkę, a znakomitej okazji nie zmarnował Raheem Sterling.
Dla Manchesteru City było to już dziewiąte z rzędu zwycięstwo w Premier League. Piłkarze Pepa Guardioli prowadzą w tabeli z trzema punktami przewagi nad drugim Manchesterem United. W dodatku rozegrali od niego o jeden mecz mniej.
Marcin Karbowski03 Feb 2021 · 20:50