Manchester City nie potknął się w derbach! Zespół Josepa Guardioli liderem Premier League [WIDEO]

Vlad1988/Shutterstock
Manchester United przegrał na Old Trafford z Manchesterem City 0:2 w 35 kolejce Premier League.
W pierwszej połowie brakowało klarownych sytuacji - najlepsze okazje mieli Sterling po stronie gości, a Rashford w zespole gospodarzy. Było za to dużo walki na boisku.
Podopieczni Pepa Guardioli objęli prowadzenie chwilę po przerwie. Gundogan zagrał do Bernardo Silvy, ten wpadł w pole karne i sprytnie uderzył koło słupka. De Gea nie zdążył nawet zareagować.
Na 2:0 strzelił Leroy Sane. Sterling przebiegł z piłką kilkadziesiąt metrów, wyłożył piłkę reprezentantowi Niemiec, a ten mocnym strzałem pokonał hiszpańskiego bramkarza.
Zespół Guardioli wygrał derbowy pojedynek na Old Trafford i ma obecnie na trzy kolejki przed końcem rozgrywek punkt przewagi nad drugim Liverpoolem.
W drugim dzisiejszym meczu ligi angielskiej Arsenal uległ Wolverhampton na wyjeździe 1:3.
Jakub Kreśliński24 Apr 2019 · 22:54