Manchester City przemielił Huddersfield! Popis Aguero! [VIDEO]

kivnl / shutterstock.com
Manchester City rozgromił u siebie Huddersfield Town FC 6:1 (3:1) w niedzielnym meczu drugiej kolejki rozgrywek angielskiej Premier League.
Na Etihad Stadium jeszcze w pierwszej połowie dwukrotnie do siatki przyjezdnych celnie przymierzył Sergio Aguero. Argentyńczyk otworzył wynik konfrontacji efektownym lobem po dalekim wybiciu Brazylijczyka Edersona, a później wpisał się po raz drugi na listę strzelców po błędzie defensywy rywali.
Trafienia Aguero rozdzieliła bramka Gabriela Jesusa. Brazylijczyk zaskoczył Bena Hamera płaskim uderzeniem z narożnika pola karnego. Dwie minuty przed przerwą nadzieje przyjezdnych podtrzymał Słoweniec Jon Gorenc Stanković, ale trzy minuty po zmianie stron odpowiedział kapitalnym strzałem z rzutu wolnego Hiszpan David Silva.
Kwadrans przed końcem po raz trzeci golkipera gości pokonał Aguero, a dziewięć minut później rezultat ustalił Terence Kongolo, niefortunnie kierując piłkę do własnej bramki.
Podopieczni Josepa Guardioli po drugiej wygranej na starcie nowego sezonu przesunęli się na pozycję lidera tabeli. "The Terriers" doznali natomiast drugiej porażki i zamykają klasyfikację.