Manchester City rozbił Real. Cudowne gole młodych piłkarzy [VIDEO]

CosminIftode/Shutterstock
Manchester City rozgromił Real Madryt 4:1 w towarzyskim meczu podczas International Champions Cup. Mecz ozdobiły wspaniałe gole młodych piłkarzy obu drużyn - Brahima Diaza i Oscara Rodrigueza.
Najlepszym piłkarzem na boisku był jednak ktoś inny. Kevin De Bruyne miał swój udział przy trzech golach, które znokautowały Real w drugiej połowie.
W 52. minucie Belg popisał się świetnym dośrodkowaniem z rzutu rożnego. Asysty nie zaliczył, bo strzał Johna Stonesa odbił Kiko Casilla. Bramkarz Realu nie miał jednak nic do powiedzenia przy dobitce Nicolasa Otamendiego.
Siedem minut później drużyna Josepa Guardioli prowadziła już 2:0. Znów jedną z głównych ról odegrał De Bruyne, który popisał się świetnym podaniem do Raheema Sterlinga. Anglik wbiegł w pole karne i precyzyjnym strzałem pokonał Casillę.
W 67. minucie De Bruyne wypatrzył w polu karnym Stonesa, a ten sprytnym strzałem posłał piłkę do bramki.
Prawdziwe fajerwerki odpalili jednak młodzi piłkarze obu drużyn. Najpierw Brahim Diaz z Manchesteru City. 17-latek zakończył szarżę środkiem pola pięknym, technicznym strzałem w okienko bramki Realu.
W końcówce meczu wynik ustalił Oscar Rodriguez. 19-latek wykorzystał swobodę w środku pola i strzałem z dystansu pokonał wysuniętego Daniela Grimshawa.
Manchester City - Real 4:1