Manchester City wyeliminował Newcastle United. Znamy pary półfinałowe w Pucharze Anglii

Marco Canoniero / Shutterstock.com
Newcastle United uległ u siebie Manchesterowi City 0:2 (0:1) w trzecim niedzielnym meczu 1/4 finału rozgrywek o Puchar Anglii.
Na St. James' Park prowadzenie przyjezdnym zapewnił osiem minut przed przerwą Kevin De Bruyne, wykorzystując podyktowany rzut karny. Po zmianie stron podwyższył uderzeniem z dystansu Raheem Sterling.
Wcześniej awans do półfinałów wywalczyły również Chelsea Londyn, Arsenal Londyn oraz Manchester United.
Znamy już pary w tej fazie rozgrywek. "The Citizens" zagrają z Arsenalem. Zaś Chelsea zmierzy się z "Czerwonymi Diabłami"