Manchester City wygrał szósty mecz z rzędu. Piękny gol Bernardo Silvy [WIDEO]

Oleksandr Osipov / shutterstock.com
Manchester City z kolejnym z rzędu zwycięstwem w Premier League. Drużyna Pepa Guardioli pokonała Aston Villę 2:0.
Gospodarze przez cały mecz mieli przewagę, ale spotkanie na swoją korzyść rozstrzygnęli dopiero w końcówce. W 79. minucie piłkę w środku pola przejął Rodri, dograł ją do Silvy, a ten strzałem z szesnastu metrów pokonał Martineza.
Zwycięstwo Manchesteru City przypieczętował w 90. minucie Ilkay Gundogan. Niemiec trafił do bramki z rzutu karnego.
Dla Manchesteru City to już szóste z rzędu zwycięstwo w Premier League. Dzięki wygranej przynajmniej na nieco ponad dwie godziny objął prowadzenie tabeli. Z pierwszego miejsca może go zepchnąć Manchester United.
Aston Villa w tabeli jest jedenasta. Zespół z Birmingham w dwóch ostatnich meczach zdobył zaledwie jeden punkt.
Marcin Karbowski20 Jan 2021 · 21:00