Manchester United na fali wznoszącej! Pewne zwycięstwo, dwie bramki Pogby [WIDEO]

Ververidis Vasilis / shutterstock.com
Manchester United wyraźnie odżył po zmianie na ławce trenerskiej. Tym razem "Czerwone Diabły" pokonały Huddersfield 3:1 w meczu 19. kolejki Premier League.
Wynik spotkania otworzył Nemanja Matić, który w zamieszaniu po rzucie rożnym skierował piłkę do bramki. Była to 28. minuta gry.
Po przewie gospodarze zadali kolejne ciosy. W 64. minucie Paul Pogba mocnym uderzeniem nie dał szans Losslowi. 14 minut później Francuz z dystansu zaskoczył golkipera gości i było 3:0. Honorową bramkę dla przyjezdnych zdobył Jorgensen.
Podopieczni Ole Gunnara Solskjaera zajmują 6. miejsce w tabeli Premier League i do liderującego Liverpoolu tracą 19 punktów.
Daniel Makarewicz26 Dec 2018 · 17:50