Manchester United nie dał szans bezradnej Chelsea. Gol i cudowna asysta Pogby [WIDEO]

Anton_Ivanov/Shutterstock
Chelsea Londyn przegrała u siebie z Manchesterem United 0:2 (0:2) w ostatnim meczu 1/8 finału rozgrywek o Puchar Anglii.
Na Stamford Bridge kapitalne zawody rozgrywał Paul Pogba. Francuz niespełna kwadrans przed przerwą znakomicie dośrodkował w pole karne, gdzie Bask Ander Herrera strzałem głową swojego rodaka Kepę Arrizabalagę.
Pogba w ostatniej minucie pierwszej połowy sam popisał się efektownym uderzeniem głową po dośrodkowaniu Marcusa Rashforda.
"Czerwone Diabły" po zmianie stron już tylko pilnowały wyniku i uzupełniły grono ćwierćfinalistów.
Wcześniej awans do tej fazy wywalczyły również Watford FC, Brighton & Hove Albion FC, Millwall FC, Manchester City, Wolverhampton Wanderers, Swansea City oraz Crystal Palace Londyn.