Manchester United. Szaleńczy pościg kibica za Cristiano Ronaldo. Został zatrzymany w ostatniej chwili [WIDEO]

Po meczu w Lizbonie kibic Benfiki podbiegł do Roberta Lewandowskiego i otrzymał od niego koszulkę. Mniej szczęścia miał fan, który na Old Trafford rzucił się w szaleńczy bieg do Cristiano Ronaldo.
Manchester United wygrał z Atalantą Bergamo w niezwykłych okolicznościach. Do przerwy Włosi prowadzili 2:0. W drugiej połowie gospodarze z nawiązką odrobili straty. Wygrali 3:2, a zwycięskiego gola strzelił Ronaldo.
Nic dziwnego, że na Old Trafford aż wrzało od emocji. Portugalczyk tuż po ostatnim gwizdku Szymona Marciniaka z radości padł na kolana. Później manifestował radość prosto do telewizyjnej kamery.
Realizator długo prezentował Ronaldo, gdy ten schodził z boiska. Najciekawsze działo się jednak na dalszym planie. Portugalczyk początkowo nie zdawał sobie z tego sprawy - jeden z kibiców wbiegł na boisko i pognał do idola. Sprintem rzucili się za nim porządkowi. Cały pościg wyglądał dość komicznie.
Kibic miał pecha, bo został powstrzymany w ostatniej chwili. Zdążył jedynie pociągnąć Ronaldo za koszulkę i został zatrzymany. Piłkarz zareagował na to uśmiechem.
Marcin Karbowski21 Oct 2021 · 12:35
Źródło: twitter