Manchester United wygrał po golu w 93. minucie! Piorunująca końcówka "Czerwonych Diabłów" [WIDEO]

Manchester United wygrał z Wolverhampton po golu w doliczonym czasie gry. Mecz na Old Trafford zakończył się wynikiem 1:0 (0:0).
"Czerwone Diabły" dziś mogły wskoczyć na drugie miejsce w tabeli Premier League. Był jeden warunek, by się tak stało. Podopieczni Ole Gunnara Solskjaera musieli wygrać z Wolverhampton.
Pojedynek na Old Trafford w pierwszej połowie nie dostarczył wielkich emocji. Gospodarze wcielali w życie taktykę: wrzutki na Cavaniego. W ich grze brakowało urozmaicenia.
W 23. minucie w poprzeczkę trafił Romain Saiss. Marokańczyk uderzył głową po rzucie wolnym, ale De Gea miał wszystko pod kontrolą. W odpowiedzi po drugiej stronie przed znakomitą szansą stanął Bruno Fernandes. Portugalczyk z bliska trafił jednak w golkipera rywali.
Po przerwie "Czerwone Diabły" szukały sposobu, by przełamać dobrze zorganizowaną defensywę rywali. Do siatki trafił nawet Cavani, jednak gol nie został uznany. Snajper znajdował się na wyraźnym spalonym.
W 75. minucie na strzał z dystansu zdecydował się Pogba, ale Rui Patricio był na posterunku. Po kilku chwilach Manchester United otrzymał poważne ostrzeżenie. Ait-Nouri nie zdołał jednak pokonać De Gei.
Gdy wydawało się, że obie drużyny podzielą się punktami, los uśmiechnął się do "Czerwonych Diabłów". Rashford w 93. minucie zakręcił obrońcami i zdecydował się na strzał. Piłka odbiła się od jednego z rywali, zmyliła bramkarza i ugrzęzła w siatce.
Manchester United ostatecznie wygrał 1:0 i awansował na pozycję wicelidera Premier League.
Daniel Makarewicz29 Dec 2020 · 22:55