Manchester United zmiażdżył Chelsea. Piękna asysta Pogby, gol debiutanta [WIDEO]

Jose Breton- Pics Action / shutterstock.com
Manchester United wygrał na własnym boisku z Chelsea 4:0 (1:0) w hicie 1. kolejki Premier League.
Tutaj przeczytasz relację na żywo z tego spotkania.
Mecz lepiej zaczęli podopieczni Franka Lamparda. Chelsea już w 5. minucie mogła wyjść na prowadzenie. Kovacić podał do Abrahama, a ten z linii pola karnego trafił w słupek.
Do 16. minuty to przyjezdni dominowali na boisku. Wówczas jednak Zouma we własnym polu karnym sfaulował Rashforda, a jedenastkę na gola pewnym uderzeniem zamienił sam poszkodowany.
Chelsea starała się odrobić straty i była bliska tego w 40. minucie. Tym razem po strzale Emersona Davida de Geę uratowała poprzeczka.
"The Blues" przespali początek drugiej połowy spotkania. Na boisku pojawił się Pulisić, ale defensywa kierowana przez Harry'ego Maguire'a trzymała się dzielnie.
W 65. minucie "Czerwone Diabły" wyprowadziły zabójczą kontrę, którą z bliska wykończył Martial.
Dwie minuty później było już 3:0. Fantastyczną asystą popisał się Paul Pogba, a drugie trafienie w meczu zaliczył Rashford.
Wynika spotkania ustalił Daniel James. 21-latek wpisał się na listę strzelców w swoim debiucie w Manchesterze United.
"Czerwone Diabły" są wiceliderem Premier League, a "The Blues" po wysokiej porażce znalazły się na przedostatniej pozycji.
Daniel Makarewicz11 Aug 2019 · 19:22