Manchester United znów zgubił punkty! Kolejny błysk młodego Walijczyka w barwach "Czerwonych Diabłów" [WIDEO]

alphaspirit / shutterstock
Manchester United zremisował na wyjeździe z Southampton FC 1:1 (1:0). Tym samym "Czerwone Diabły" trzeci raz z rzędu nie zdobyły kompletu punktów w spotkaniu ligowym.
Zła seria zespołu z Manchesteru zaczęła się w 2. kolejce Premier League - wtedy piłkarze Solskjaera zaledwie zremisowali 1:1 w wyjazdowym meczu z Wolverhampton. W następnej kolejce doszło do sensacyjnej porażki z Crystal Palace 1:2 na Old Trafford.
Starcie na St. Mary's Stadium lepiej rozpoczęli goście. Już w 10. minucie Daniel James zdobył trzeciego gola w tym sezonie ligowym. Wcześniej młody Walijczyk trafiał przeciwko Chelsea oraz Crystal Palace. W pierwszej połowie prezentował się znakomicie. Był bardzo aktywny i oddał trzy strzały - wszystkie były celne.
W drugiej połowie goście prezentowali się przeciętnie, a drużyna Jana Bednarka, który grał od 1. minuty, zdołała zdobyć wyrównującego gola. "Czerwonym Diabłom" nie pomógł nawet fakt, ze od 73. minuty grały w przewadze - Kevin Danso obejrzał bowiem drugą żółtą kartkę.
Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 1:1.