Marcin Kamiński z kolejnym golem dla Schalke! Bardzo ważne trafienie Polaka [WIDEO]

Bardzo ważny gol Marcina Kamińskiego dla Schalke 04 Gelsenkirchen. Polak trafił do siatki w meczu drużyn z dołu tabeli 2. Bundesligi.
Schalke w tym sezonie zaplecza niemieckiej ekstraklasy gra fatalnie. Po czternastu kolejkach zajmowało dopiero szesnaste miejsce w tabeli.
Okazją do przełamania dla Schalke miał być mecz z ostatnim w tabeli Osnabrueck. Zespół z Gelsenkirchen objął prowadzenie w 20. minucie.
Po rzucie rożnym do piłki na skraju pola bramkowego dopadł Marcin Kamiński. Głową uderzył nieczysto, ale wystarczająco dobrze, że bramkarz gości nie był w stanie skutecznie interweniować. 1:0 dla Schalke!
Dla Kamińskiego był to drugi gol w tym sezonie 2. Bundesligi. Przeciwko Osnabrueck rozgrywa swój piętnasty mecz w sezonie. Do tej pory nie opuścił boiska nawet na minutę.
Marcin Karbowski01 Dec 2023 · 19:14