Gol i asysta Mariusza Stępińskiego w Serie A! Drużyna Polaka dała sobie wyrwać zwycięstwo [WIDEO]

Piłkarze Sassuolo zremisowali z Hellasem Werona 3:3 (0:0) w meczu 28. kolejki Serie A. W tym spotkaniu Mariusz Stępiński zaliczył asystę, a następnie sam trafił do siatki.
Ekipa z Werony wciąż liczy się w grze o europejskie puchary. Dziś Hellas zremisował na wyjeździe z Sassuolo. Jedną z głównych postaci tego spotkania był Mariusz Stępiński.
Polak znalazł się w pierwszym składzie Hellasu i w znakomity sposób odwdzięczył się trenerowi za otrzymaną szansę.
W 51. minucie Stępiński zanotował asystę przy trafieniu Lazovicia. Serb w zasadzie zgarnął piłkę spod nóg Polaka i precyzyjnym uderzeniem umieścił ją w siatce.
Gospodarze odpowiedzieli niemal natychmiast. Nie minęły dwie minuty, a stan spotkania wyrównał Boga.
To nie był jednak koniec strzeleckiego festiwalu. W 57. minucie Stępińskiego idealnie obsłużył Lazović. Polak uderzył... klatką piersiową i z bliska dopełnił formalności.
Dorobek Stępińskiego w tym sezonie Serie A to 3 gole i 1 asysta.
Mecz ostatecznie zakończył się wynikiem 3:3. W 77. minucie ponownie na listę strzelców wpisał się Boga. To pobudziło gospodarzy do ataku. Gracze Sassuolo coraz mocniej naciskali na przeciwnika, by dopiąć swego w siódmej minucie doliczonego czasu gry. Wówczas Rogerio w dramatycznych okolicznościach doprowadził do remisu.
Daniel Makarewicz28 Jun 2020 · 21:00