Mateusz Klich strzelił gola dla Leeds United. Perfekcyjnie wykonany rzut karny [WIDEO]

Marcin Kadziołka / shutterstock.com
Barnsley FC przegrał u siebie z Leeds United 0:2 (0:0) w drugim niedzielnym spotkaniu siódmej kolejki rozgrywek angielskiej Championship.
Na Oakwell Stadium całe zawody w szeregach popularnych "Pawi" zaliczył Mateusz Klich.
Prowadzenie dla podopiecznych Marcelo Bielsy uzyskał dopiero sześć minut przed końcem rezerwowy Edward Nketiah, który pojawił się na murawie kwadrans wcześniej. Minutę przed końcem sukces przypieczętował pomocnik reprezentacji Polski, wykorzystując podyktowany rzut karny.
Trzykrotni mistrzowie Anglii dzięki piątej wygranej w sezonie awansowali na pozycję lidera tabeli. "The Tykes" doznali natomiast czwartej porażki w bieżących rozgrywkach i pozostali tuż nad strefą spadkową klasyfikacji.
Marcin Karbowski15 Sep 2019 · 15:31