Mateusz Klich strzelił gola w Premier League! Wykończył akcję jak rasowy napastnik [WIDEO]

MaciejGillert / Shutterstock.com
Mateusz Klich strzelił pierwszego gola w tym sezonie. Reprezentant Polski trafił do siatki w meczu Leeds z Evertonem. Było 2:2.
Lepiej spotkanie zaczęli goście, którzy wyszli na prowadzenie w 30. minucie. Do bramki trafił Calvert-Lewin.
Leeds wyrównało 41. minucie. Fatalny błąd w środku pola popełnił obrońca gości Michael Keane, piłkę przejął Patrick Bamford i pobiegł w kierunku pola karnego. Jeszcze przed nim odegrał do Klicha, który nie miał żadnego problemu z pokonaniem Pickforda.
Polak jest pierwszym piłkarzem Leeds, który po powrocie do Premier League strzelił gola w domowym meczu rozgrywanym przy udziale kibiców. W poprzednim sezonie "Pawie", tak jak inne drużyny, z powodu pandemii koronawirusa musiały grać na pustym stadionie.
Dla Klicha to już piąte trafienie na boiskach Premier League. Reprezentant Polski zaliczył w niej 37 spotkanie.
Druga połowa zaczęła się od gola Graya dla Evertonu. Gospodarzom kolejny raz udała się pogoń za rywalem. Wyrównał Raphinha.
Marcin Karbowski21 Aug 2021 · 17:02
Źródło: twitter