Mateusz Klich bohaterem Leeds United! Dwa gole reprezentanta Polski [WIDEO]

MediaPictures.pl / shutterstock.com
Mateusz Klich bohaterem Leeds United! Reprezentant Polski strzelił dwa gole, a jego drużyna wygrała ligowy mecz z Rotherham 2:1.
Lepiej mecz zaczęli gospodarze, którzy objęli prowadzenie w 28. minucie. Na listę strzelców wpisał się Semi Ajayi.
Klich wyrównał sześć minut po przerwie. Reprezentant Polski zachował przytomność w zamieszaniu w polu karnym rywali i z kilku metrów kopnął piłkę do bramki.
Decydujący gol padł w 86. minucie. Klich przejął podanie Jacka Harissona, wypracował sobie miejsce do oddania strzału i precyzyjnym uderzeniem trafił do siatki.
Klich w tym sezonie Championship strzelił już siedem goli. Poza tym reprezentant Polski ma na koncie sześć asyst.
Leeds dzięki zwycięstwu z Rotherham umocniło się na pierwszym miejscu w tabeli Championship. Drużyna prowadzona przez Marcelo Bielsę ma trzy punkty przewagi nad drugim Norwich.
Kamil Kaczmarek26 Jan 2019 · 17:24
Źródło: Twitter