Męczarnie Celticu z czerwoną latarnią szkockiej ligi. Krótki występ Patryka Klimali

Celtic mimo dominacji w całym meczu pokonał ostatnie w Scottish Premiership Livingston tylko jedną bramka (3:2). Zaledwie dziesięć minut rozegrał dla swojego klubu Patryk Klimala.
Podopieczni Neila Lennona nieoczekiwanie szybko musieli odrabiać straty, gdy goście objęli prowadzenie po strzale z jedenastu metrów Jasona Holta. Podrażnieni “The Bhoys” ruszyli do ataku, czego efektem były dwie bramki, najpierw Calluma McGregora, a później Ryana Christiego.
W drugiej połowie trzeciego gola dorzucił szwajcarski napastnik Albian Ajeti, ale Livingston ponownie dał o sobie znać, podtrzymując kontakt po bramce Juliena Serrano. Chwilę później na ostatnich 10 minut na plac wbiegł Patryk Klimala. Były napastnik Jagiellonii Białystok nie oddał jednak żadnego strzału na bramkę, a zamiast tego w 90. minucie ujrzał żółtą kartkę za spóźnioną interwencję.
Celtic pozostaje niepokonany w tym sezonie i nie odstąpił pierwszego miejsca w tabeli szkockiej ekstraklasy. Tyle samo punktów (19) ma jego największy rywal Rangers.
Tobiasz_Kubocz 19 Sep 2020 · 17:59