Mecze towarzyskie. Hat-trick Lautaro Martineza! Argentyna rzuciła Meksyk na kolana [WIDEO]

Hat-trick asa Interu! Argentyna rzuciła rywala na kolana już w pierwszej połowie [WIDEO]
bestino / shutterstock.com
Argentyna pokonała w towarzyskim starciu Meksyk 4:0 (4:0). Wszystkie gole w tym spotkaniu padły w pierwszej połowie, a klasycznego hat-tricka skompletował piłkarz Interu Mediolan, Lautaro Martinez.
Po raz pierwszy 22-latek do siatki trafił już w 17. minucie, wykorzystując podanie Paredesa. Mimo asysty czterech rywali zdołał znaleźć odrobinę miejsca i dać swojej drużynie prowadzenie.
Pięć minut później było już 2:0. Do siatki ponownie trafił rewelacyjny napastnik, tym razem uderzając z pierwszej piłki po prostopadłym podaniu Palaciosa. Po 33 minutach gry było już 3:0. We własnym polu karnym ręką zagrał Salcedo, a rzut karny na gola zamienił Paredes.
Sześć minut przed końcem pierwszej połowy katastrofalny błąd przed własnym polem karnym popełnił jeden z obrońców "El Tri", a Martinez z zimną krwią to wykorzystał, pakując piłkę do siatki.
Po przerwie gole już nie padły. Dla Martineza trzynasty występ w reprezentacji narodowej okazał się niezwykle szczęśliwy.
Maciej Ziętarek11 Sep 2019 · 07:46
Źródło: Własne