Media: Unai Emery skreślił znanego piłkarza. Do klubu wpłynie kolejna oferta

ASInfo
Coraz więcej wskazuje na to, że Danny Ings ostatecznie pożegna się z Aston Villą. "Daily Mirror" podaje, że do klubu wpłynęła kolejna oferta za reprezentanta Anglii.
Unai Emery szybko zaczął stawiać na swoje. Po przejęciu Aston Villi hiszpański szkoleniowiec zmienił taktykę, co odbiło się na liczbie minut wielu zawodników.
Mniej gra nie tylko Matty Cash, ale też Danny Ings. W ostatnim spotkaniu przeciwko Leeds United (2:1) Polak nie był dostępny z powodu kontuzji, zaś Anglik wszedł na boisko w pierwszej połowie, gdy zmienił poobijanego Olliego Watkinsa.
Niemniej 30-latek nie rozegrał imponującego meczu - show skradł mu między innymi Leon Bailey, który otworzył wynik rywalizacji. Ings zaś przybliżył się do wyjazdu z Villa Park.
"Daily Mirror" podaje, że o napastnika zabiega między innymi Everton. "The Toffees" złożyli już ofertę wypożyczenia, ale ta została odrzucona przez włodarzy Aston Villi.
Wobec tego Wolverhampton - kolejna z ekip, która myśli o trzykrotnym reprezentancie kraju - złoży ofertę transferu definitywnego. "Daily Mirror" przekonuje, że tylko takie rozwiązanie sytuacji jest w stanie przekonać obecnych pracodawców snajpera.
Do tej pory Danny Ings wystąpił w 188 meczach na poziomie Premier League. Były piłkarz Liverpoolu strzelił 68 goli.
Hubert Kowalczyk14 Jan 2023 · 19:14
Źródło: Daily Mirror