Michał Skóraś skradł serca kibiców. Piękne sceny po meczu w Lidze Konferencji Europy [WIDEO]

Belga / pressfocus
Michał Skóraś odnotował znakomity występ w Lidze Konferencji Europy. Tuż po zakończeniu meczu Polak poprowadził doping kibiców Clubu Brugge.
W czwartek Club Brugge zmierzyło się z Molde w ramach rewanżu 1/8 finału Ligi Konferencji Europy. Pierwsze spotkanie między zespołami zakończyło się wynikiem 2:1 na korzyść norweskiej drużyny.
Scenariusz w drugim spotkaniu był zgoła inny. Belgijski klub pokonał przeciwników 3:0 i zameldował się w ćwierćfinale rozgrywek.
W kadrze zwycięskiego zespołu znalazł się Michał Skóraś. 24-latek zastąpił Andreasa Skov Olsena i pojawił się na boisku dopiero w 67. Minucie.
Jak się okazało, szkoleniowiec Clubu Brugge podjął dobrą decyzję o zmianie. Polak wpisał się na listę strzelców zaledwie trzy minuty po wejściu na murawę.
Tuż po ostatnim gwizdku zawodnicy belgijskiego klubu podziękowali fanom za doping. Wspólne świętowanie poprowadził wspomniany Skóraś.
24-latek złapał za megafon i razem z kibicami wykrzyczał klubowe przyśpiewki. Nagranie z całego zdarzenia zostało opublikowane na oficjalnym profilu Clubu Brugge.
Skóraś dołączył do belgijskiego klubu w lipcu ubiegłego roku. Od tamtej pory rozegrał 32 spotkania, w których zdobył dwie bramki i zanotował sześć asyst.