Miedź wyeliminowała Sandecję, Podbeskidzie gra dalej

sport.lca.pl
Miedź Legnica pokonała Sandecję Nowy Sącz 3:0, a Podbeskidzie Bielsko-Biała wygrało z MKS-em Kluczbork 2:0 w meczu 1/32 finału Pucharu Polski.
Legniczanie dwa gole na Stadionie im. Ojca Władysława Augustynka strzelili w pierwszej połowie spotkania. Już w 5. minucie Pieterri Forsell uderzeniem z rzutu wolnego pokonał golkipera rywali.
Goście powiększyli prowadzenie w 13. minucie, kiedy strzałem z dystansu Wojciech Łobodziński umieścił futbolówkę w siatce. Wynik spotkania na 3:0 ustalił w 72. minucie Adrian Basta, który niefortunnie trafił do własnej bramki.
Starcie MKS-u Kluczbork z Podbeskidziem zakończyło się wygraną bielszczan 2:0. Bramki w tym meczu zdobyli odpowiednio Robert Gandara w 4. oraz Adrian Rakowski w 12. minucie.