Mika: Chcę przywieźć medal z Rio

22 lip 2016 | 19:30 0
Mika: Chcę przywieźć medal z Rio
Źródło zdjęcia: MediaPictures.pl / Shutterstock.com
- Czuję się bardzo przyjemnie, ale muszę przyznać, że sam udział nie będzie dla mnie satysfakcjonujący, choć dla wielu osób to w zupełności wystarczy. Chciałbym wrócić z Rio z medalem - mówi przed igrzyskami Mateusz Mika, siatkarz reprezentacji Polski, cytowany przez oficjalną stronę Polskiego Związku Piłki Siatkowej.

- Myślę, że każdy ma takie samo podejście. Może są sportowcy, którzy myślą inaczej, ale wydaje mi się, że większość z tych siatkarskich reprezentacji, które będą na turnieju chciałaby wrócić do kraju z medalem - dodaje Mika.

- W naszych rozmowach pojawia się temat igrzysk, ale w tej chwili wszyscy koncentrujemy się na tym, co robimy na treningach, bo to jest chyba najlepsza droga, żeby pojechać na turniej w najwyższej dyspozycji - opowiada o przygotowaniach kadry.

Wiadomo, że na pewno lepiej się gra przed swoją publicznością, ale dla mnie najważniejsze jest to, żeby trybuny były pełne. Nie chciałbym grać w takiej smutnej i cichej atmosferze - kończy Mika.
Źródło: pzps.pl
Komentarze
{{comment.created_datetime}}
{{comment.user_score.team_A_name}}
{{comment.user_score.team_A_score}}:{{comment.user_score.team_B_score}}
{{comment.user_score.team_B_name}}
Ranking

Promocje bukmacherskie

Bonus 350 PLN dla nowych graczy u najpopularniejszego bukmachera w Polsce
Odbierz bonus 400PLN na start i korzystaj z szerokiej oferty zakładów i wysokich kursów
Wpisz kod 'meczyki' i wpłać min. 100zł, a poza bonusem 100% do 600zł, otrzymasz też dodatkowych 50zł na start!
Postaw pierwszy zakład, a jeśli przegrasz, otrzymasz zwrot utraconych środków. Załóż konto z Meczyków, aby otrzymać 110zł bez ryzyka.
Do góry News Tabela Zawodnicy Dyskusja