Milik: Jestem niezadowolony po tym meczu

Oleksandr Osipov / shutterstock.com
Arkadiusz Milik ocenił swoją grę w meczu Red Bull Salzburg - Napoli.
Napoli przegrało w Salzburgu 1:3, ale dzięki wygranej 3:0 w pierwszym spotkaniu awansowało do kolejnej rundy. Polski napastnik w dzisiejszym meczu zdobył efektowną bramkę dla Napoli. Milik w 14. minucie uderzeniem nożycami pokonał bramkarza rywali.
Bardzo się cieszę, że zdobyłem bramkę. Naprawdę bardzo ważny gol dla naszej drużyny. Aczkolwiek jestem niezadowolony po tym meczu... Wiadomo, awansowaliśmy, ale pozostał duży niedosyt, bo nie pokazaliśmy nawet połowy naszego potencjału - przyznał.
Nie wiem, dlaczego tak to wyglądało. Duże pochwały dla rywali, bo zagrali fantastyczne spotkanie - dodał.
Milik został także zapytany o wymarzonego przeciwnika w następnej fazie rozgrywek.
- Nie mam wymarzonego rywala. Każdy jest silny. Kogo wylosujemy, tego wylosujemy. Musimy skupić się na sobie, żeby zagrać dobre spotkanie - zakończył.
Daniel Makarewicz14 Mar 2019 · 22:00
Źródło: Polsat Sport