Minnesota United przegrała wyjazdowe spotkanie z New England Revolution

lev radin/Shutterstock
Zawodnicy New England Revolution wygrali u siebie z Minnesota United 2:1 (1:1) w sobotnim meczu 4. kolejki amerykańskiej ligi MLS.
Gospodarze objęli prowadzenie już w 10. minucie. Wówczas Jalil Anibaba wykorzystał dośrodkowanie Carlesa Gila i pewnym uderzeniem pokonał golkipera rywali.
Nieco ponad kwadrans później sędzia podyktował rzut karny dla przyjezdnych. Do piłki ustawionej na jedenastym metrze podszedł Darwin Quintero i zdołał umieścić ją w siatce.

Wynik spotkania na 2:1 ustalił w 62. minucie Brandon Bye, a przy jego trafieniu asystował Dejuan Jones.
Ekipa Brada Friedela ma na koncie cztery punkty i zajmuje dziesiąte miejsce w tabeli Konferencji Wschodniej. Zespół Adriana Heatha z dorobkiem sześciu "oczek" plasuje się n a szóstej lokacie w klasyfikacji Konferencji Zachodniej.