Mistrz Rosji wysoko wygrał w Krasnodarze

facebook.com/fcspartak/
FK Krasnodar uległ u siebie Spartakowi Moskwa 1:4 (0:2) w najciekawiej zapowiadającym się sobotnim meczu 17. kolejki rosyjskiej Priemjer Ligi.
Prowadzenie przyjezdnym zapewnił po ośmiu minutach gry efektownym uderzeniem z woleja Luiz Adriano. Brazylijczyk dwadzieścia minut później asystował również przy golu Ze Luisa. Napastnik z Wysp Zielonego Przylądka z łatwością minął w polu karnym obrońcę i płaskim strzałem skierował piłkę do siatki.
Cztery minuty przed końcem najlepszy na murawie Luis Adriano po raz drugi wpisał się na listę strzelców, finalizując z bliska indywidualną akcję i zagranie od Quincy Promesa. Holender w ostatniej minucie przypieczętował sukces gości, wykorzystując sytuację sam na sam. Minutę wcześniej jedynego gola dla gospodarzy zdobył uderzeniem w długi róg Urugwajczyk Mauricio Pereyra.
Dzięki siódmej wygranej w sezonie obrońcy tytułu awansowali na czwarte miejsce w tabeli. "Byki" z południa Rosji doznały natomiast szóstej porażki w bieżących rozgrywkach i spadły na piątą lokatę w klasyfikacji.