Mistrzostwo MLS nie dla Polaka. Były piłkarz Wisły Kraków z golem w wielkim finale [WIDEO]

Znamy nowego mistrza MLS. W wielkim finale Columbus Crew wygrało z Los Angeles FC 2:1.
Columbus oba gole zdobyło w pierwszej połowie. W 33. minucie prowadzenie gospodarzom finału dał Cucho Hernandez, który pewnie wykonał rzut karny.
Cztery minuty później Columbus podwyższyło za sprawą Yaw Yeboaha. Były piłkarz Wisły Kraków wykorzystał sytuację sam na sam z bramkarzem Los Angeles FC.
Gościom nadzieję na odwrócenie losów spotkania dał Denis Bouanga, który trafił do siatki w 75. minucie. Columbus zdołało jednak przetrwać końcówkę meczu i mogło świętować trzecie w historii mistrzostwo MLS.
Od 60. minuty w zespole pokonanych grał Mateusz Bogusz. Cały mecz w Los Angeles FC zaliczył Giorgio Chiellini. Choć mógł to być jego ostatni występ w MLS, po meczu zaprezentował klasę i gratulował zwycięzcom.
Marcin Karbowski10 Dec 2023 · 07:00