Młodszy brat Rooneya skopiował jego wyczyn. Strzelił niesamowitego gola z połowy boiska [WIDEO]

Twitter Screen
Młodszy brat Wayne’a Rooneya, John, zdobył widowiskową bramkę z połowy boiska. 32-letni piłkarz odtworzył trafienie legendy Manchesteru United.
We wtorek Macclesfield zmierzyło się z Basford w 15. kolejce ligowych zmagań. Spotkanie było rozgrywane w ramach NPL Premier Division.
Rywalizacja zakończyła się rezultatem remisowym 1:1. Na listę strzelców po stronie Macclesfield wpisał się John Rooney, a bramkę dla Basford zdobył Remaye Campbell.
32-letni brat legendarnego Wayne’a Rooneya popisał się niesamowitym uderzeniem. W ostatniej minucie pierwszej odsłony meczu zdobył bramkę z połowy boiska.
Warto przypomnieć, że kilka lat temu Wayne Rooney strzelił niemalże bliźniaczego gola, co jego brat. Legenda Manchesteru United zanotowała widowiskowe trafienie podczas spotkania pomiędzy Evertonem a West Hamem.
Wspomniany mecz został rozegrany w listopadzie 2017 roku. Wówczas Wayne Rooney po nieudanym wybiciu Joe Harta oddał strzał z pierwszej piłki i zdobył spektakularna bramkę z połowy boiska.
Filip Węglicki16 Nov 2023 · 15:31
Źródło: Daily Mail