MLS: Dwa gole Nemanji Nikolicia [VIDEO]

Laszlo Szirtesi / Shutterstock.com
Chicago Fire FC pokonało na wyjeździe San Jose Earthquakes 4:1 w meczu 31. kolejki amerykańskiej ligi MLS.
Na Avaya Stadium przyjezdni dwa gole zdobyli jeszcze w pierwszej połowie. Jako pierwszy na listę strzelców wpisał się Djordje Mihailovic w 14. minucie spotkania, a drugie trafienie dołożył tuż przed przerwą Luis Solignac.
Po zmianie stron bramki dla drużyny z Chicago zdobył były piłkarz Legii Warszawa, Nemanja Nikolić. Reprezentant Węgier pokonał golkipera rywali w 48. minucie, gdy wykorzystał sytuację sam na sam z bramkarzem rywali.
Drugiego gola Węgier strzelił w 65. minucie. W tym sezonie zdobył już 20 bramek.
Jedynego gola dla gospodarzy strzelił z kolei Chris Wondolowski w 87. minucie.
Chicago Fire na trzy kolejki przed zakończeniem sezonu zasadniczego zapewniło sobie awans do fazy play-off. Wcześniej awans wywalczyły takie kluby jak Toronto FC, New York City i Atlanta United.
* * * * * *

Wyniki czwartkowych meczów MLS:
San Jose Earthquakes - Chicago Fire 1:4 (0:2)

Bramki: Mihailovic 14, Solignac 40, Nikolić 48, 65.
Atlanta United - Philadelphia Union 3:0 (2:0)

Bramki: Gressel 27, Martinez 33, Peterson 89.

Montreal Impact - New York City 0:1 (0:1)

Bramka: Harrison 29.

New York Red Bulls - DC United 3:3 (1:1)

Bramki: Adams 19, 74, Veron 78-karny - Stieber 45+1, Millins 70, Escobar 90+1-samobójcza.

Orlando City - New England Revolution 6:1 (3:1)

Bramki: Nocerino 22, Hines 32, Kaka 43, 77, Dwyer 84, Yotun 90 - Nguyen 45+1.

FC Dallas - Colorado Rapids 2:0 (2:0)

Bramki: Figueroa 6, Lamah 9.

Houston Dynamo - Los Angeles Galaxy 3:3 (1:2)

Bramki: Martinez 26, Elis 84, 88 - Beasley 3-samobójcza, Alessandrini 12, Jamieson 47.

Seattle Sounders - Vancouver Whitecaps 3:0 (1:0)

Bramki: Rodriguez 17, Lodeiro 62, Dempsey 69.