MLS: Gol Lamparda tylko honorowy [VIDEO]

Vlad1988 / Shutterstock.com
Sporting Kansas City pokonał przed własną publicznością New York City FC 3:1 (2:1) w spotkaniu Major League Soccer rozegranym w nocy z niedzieli na poniedziałek czasu polskiego.

Radość przyjezdnych nie trwała jednak długo. Po niespełna kolejnych dwóch minutach Kolumbijczyk Jimmy Medranda zdecydował się na uderzenie z dystansu i po błędzie bramkarza gości piłka wpadła do siatki.

Trzecie zwycięstwo w czterech ostatnich meczach i zarazem ósme w sezonie przypieczętował sześć minut po zmianie stron strzałem z bliska Ike Opara. Dzięki temu ekipa z Missouri umocniła się na piątym miejscu w tabeli Konferencji Zachodniej. Nowojorczycy natomiast doznali szóstej porażki w bieżących rozgrywkach, ale pozostali na czele klasyfikacji Konferencji Wschodniej.