MLS: New York City pokonało New England Revolution

lev radin/Shutterstock
New York City przed własną publicznością wygrało z New England Revolution 2:1 w poniedziałkowym meczu amerykańskiej ligi MLS.
Pierwszego gola w tym spotkaniu zdobyła drużyna przyjezdna. W 57. minucie Teal Bunbury popisał się potężnym uderzeniem z dystansu i nie dał szans na obronę golkiperowi rywali.
Później bramki zdobywali już tylko gospodarze. Pierwszą z nich zapisał na swoje konto David Villa, który trafił do siatki przeciwnika w 77. minucie.
Wynik na 2:1 już w doliczonym czasie gry ustalił Jonathan Lewis, wykorzystując dośrodkowanie Bena Sweata.
Drużyna z Nowego Jorku zajmuje obecnie drugie miejsce w tabeli Konferencji Wschodniej, z kolei ekipa z Foxborough plasuje się na dziesiątej pozycji.