MLS: Nikolić wciąż skuteczny. Były zawodnik Legii zapewnił "Strażakom" zwycięstwo

lev radin / shutterstock.com
Chicago Fire pokonali u siebie Columbus Crew 1:0 (1:0) w meczu 6. kolejki rozgrywek Major League Soccer.
Na Toyota Park zwycięskiego gola dla gospodarzy zdobył osiemnaście minut przed przerwą Nemanja Nikolic. Napastnik reprezentacji Węgier i były najlepszy strzelec LOTTO Ekstraklasy trafił do siatki rywali po raz trzeci w tym sezonie.
"Strażacy" z Wietrznego Miasta dzięki pierwszej wygranej w bieżących rozgrywkach przesunęli się na ósme miejsce w tabeli Konferencji Wschodniej. Zespół z Ohio doznał natomiast drugiej z rzędu porażki i spadł na czwartą lokatę w tej klasyfikacji.