MLS: Pewne zwycięstwo Portland Timbers

19 sie 2017 | 08:21 0
Źródło zdjęcia: .facebook.com/portlandtimbers/

Portland Timbers pokonało przed własną publicznością New York Red Bulls 2:0 w sobotnim meczu amerykańskiej ligi Major League Soccer.

Oba gole na Providence Park padły w drugiej połowie. W 65. minucie na listę strzelców wpisał się Diego Valeri, a przy jego trafieniu asystował Diego Chara.

W doliczonym czasie gry wynik spotkania na 2:0 ustalił Darren Mattocks. Napastnik z Jamajki wykorzystał dośrodkowanie Diego Valeri i pewnym strzałem pokonał golkipera rywali.

Drużyna z Nowego Jorku zajmuje obecnie czwarte miejsce w tabeli Konferencji Wschodniej, z kolei zespół ze stanu Oregon plasuje się na trzeciej pozycji w tabeli Konferencji Zachodniej.

* * * * * *
Portland Timbers - New York Red Bulls 2:0 (0:0)

Promocje bukmacherskie

Skorzystaj z bonusu 350PLN dla nowych graczy i korzystaj z ogromnej oferty i wysokich kursów
Odbierz bonus 400PLN na start i korzystaj z szerokiej oferty zakładów i wysokich kursów
Wpisz kod 'meczyki' i wpłać min. 100zł, a poza bonusem 100% do 600zł, otrzymasz też dodatkowych 50zł na start!
Postaw pierwszy zakład, a jeśli przegrasz, otrzymasz zwrot utraconych środków. Załóż konto z Meczyków, aby otrzymać 110zł bez ryzyka.