MLS: Seattle Sounders wygrali z Colorado Rapids

Seattle Sounders wygrali z Colorado Rapids
art-sarah / flickr
Seattle Sounders pokonali u siebie Colorado Rapids 2:0 (2:0) w sobotnim meczu drugiej kolejki rozgrywek Major League Soccer.
Na CenturyLink Field gospodarze wypracowali dwubramkową przewagę już po niespełna dziesięciu minutach gry. Najpierw bramkarza gości zaskoczył Kelvin Leerdam, a zaledwie trzy minuty po trafieniu Holendra podwyższył Peruwiańczyk Raul Ruidiaz.
Zespół ze stanu Waszyngton po drugim zwycięstwie w sezonie jest liderem tabeli Konferencji Zachodniej. Drużyna z przedmieść Denver doznała natomiast pierwszej porażki w bieżących rozgrywkach i jest dziewiąta w tej klasyfikacji.
Sounders za tydzień zagrają na wyjeździe z Chicago Fire, natomiast Rapids podejmą przed własną publicznością Sporting Kansas City.