MLS: Toronto FC pokonało Chicago Fire, Nikolić bez gola

Toronto FC pokonało na wyjeździe z Chicago Fire 3:1 w niedzielnym meczu 25. kolejki amerykańskiej ligi MLS.
Na Toyota Park pierwszego gola na rzecz przyjezdnych strzelił w 14. minucie spotkania Marco Delgado. Po zmianie stron do wyrównania doprowadził David Accam, który w 54. minucie wpisał się na listę strzelców.
Następnie bramki zdobywali już tylko goście. W 63. minucie Nicolas Hasler wyprowadził swój zespół na prowadzanie, a wynik na 3:1 ustalił w 90. minucie Sebastian Giovinco.
W wyjściowej jedenastce ekipy gospodarzy wystąpił były piłkarz Legii Warszawa, Nemanja Nikolić, który opuścił boisko w 82. minucie.
Po tej serii gier kanadyjski klub jest liderem Konferencji Wschodniej i ma na koncie 50 punktów. Drużyna z Chicago plasuje się z kolei na trzeciej pozycji z dorobkiem 41 "oczek" na koncie.