MLS: Zwycięstwo Seattle Sounders z Minesota United

Shutterstock
Seattle Sounders pokonało przed własną publicznością z Minesota United FC 2:1 w poniedziałkowym meczu amerykańskiej ligi MLS.
Na CenturyLink Field jedynego gola dla przyjezdnych strzelił Ethan Finlay w 21. minucie. Przy tym trafieniu asystował mu Brazylijczyk Ibson.
Gospodarze doprowadzili do wyrównania dziesięć minut później. W 31. minucie na listę strzelców wpisał się Chad Marshall, który wykorzystał dośrodkowanie Nicolasa Lodeiro i pokonał golkipera rywali.
Wynik na 2:1 ustalił w doliczonym czasie gry Clint Dempsey. Reprezentant Stanów Zjednoczonych zamienił wówczas rzut karny na gola.
Seattle Sounders jest obecnie liderem Konferencji Zachodniej, z kolei Minesota United plasuje się na ostatniej, jedenastej pozycji.