Mocny start Zagłębia Sosnowiec. Zwycięstwo z Miedzią Legnica na początek rundy wiosennej

Marcin Kadziolka/Shutterstock
W pierwszym w tym roku meczu Fortuna 1. Ligi doszło do starcia dwóch spadkowiczów z Ekstraklasy. Miedź Legnica przegrała u siebie z Zagłębiem Sosnowiec 0:2.
Goście objęli prowadzenie w 56. minucie. Bramkę zdobył dla nich Rafał Grzelak. Na 2:0 trafił Patryk Mularczyk w 72. minucie.
Po tej porażce podopieczni Dominika Nowaka zajmują szóste miejsce w tabeli, mając zdobytych 31 punktów. W następnej kolejce zmierzą się u siebie z Chojniczanką Chojnice.
Natomiast zespół prowadzony przez Dariusza Dudka plasuje się na dziewiątej pozycji ze zdobytymi 29 "oczkami". Jego kolejnym rywalem będzie Puszcza Niepołomice.
Marcin Karbowski29 Feb 2020 · 14:49