Mohamed Salah wyśmiany prosto w twarz. Zaskakujące sceny po hicie w Pucharze Anglii [WIDEO]

Twitter Screen
Po ćwierćfinale Pucharu Anglii miała miejsce niespodziewana sytuacja. Kibic Manchesteru United wyśmiał Mohameda Salaha.
W sobotę Liverpool zmierzył się z Manchesterem United w ćwierćfinale Pucharu Anglii. Podczas rywalizacji doszło do dogrywki, po której "Czerwone Diabły" wygrały 4:3.
W kadrze przegranego zespołu znalazł się Mohamed Salah. Egipcjanin wpisał się na listę strzelców w doliczonym czasie pierwszej połowy.
31-latek opuścił murawę w 77. minucie i został zmieniony przed Cody’ego Gakpo. Piłkarz dokończył oglądanie spotkania z ławki rezerwowych.
Tuż po ostatnim gwizdku doszło do zaskakującej sytuacji z udziałem Salaha. Wówczas piłkarz zmierzał w stronę szatni i został dostrzeżony przez kibica Manchesteru United.
Wspomniany widz wskazał na Egipcjanina palcem i wyśmiał go prosto w twarz. 31-latek ominął sympatyka "Czerwonych Diabłów" nie wdając się z nim w interakcję.
W aktualnej kampanii Salah wystąpił w 32 spotkaniach. W ich trakcie zdobył 21 bramek oraz zanotował 13 asyst.