MŚ U20. Ćwierćfinał pełen emocji i zwrotów akcji! Korea Południowa w półfinale rozgrywek! [WIDEO]

Co za ćwierćfinał! Gole w ostatnich sekundach doliczonego czasu gry i dogrywki, a później rzuty karne! [WIDEO]
alphaspirit / shutterstock
Reprezentacja Korei Południowej zremisowała z Senegalem 3:3 (0:1) w meczu ćwierćfinałowym MŚ U20. O awansie zadecydowały rzuty karne, w których lepsi okazali się piłkarze z Azji.
Mecz był niezwykle emocjonujący i pełen zwrotów akcji. Najpierw na prowadzenie wyszli zawodnicy z Afryki. W 37. minucie Diagne Cavin wpisał się na listę strzelców.
Kilkanaście minut po przerwie Koreańczycy wywalczyli rzut karny. Ten na bramkę zamienił Lee Ji-Sol.
W 76. minucie Senegalczycy odzyskali prowadzenie w meczu. Tym razem to oni wykorzystali jedenastkę.
Gdy wydawało się, że mecz zakończy się awansem Senegalu po zwycięstwie w regulaminowym czasie gry, Koreańczycy zdołali wyrównać w ósmej minucie czasu doliczonego przez arbitra pod koniec spotkania.
Wyrównująca bramka uskrzydliła zawodników z Azji, którzy w pierwszej połowie dogrywki zdobyli gola na 3:2. Strzelił go Cho Young-Wook.
Senegalczycy nie poddawali się dosłownie do ostatniej minuty. Tuż przed końcowym gwizdkiem zdobyli bramkę na 3:3 i o awansie musiały zadecydować rzuty karne.
W emocjonującym konkursie jedenastek górą ostatecznie byli Koreańczycy, którzy wygrali go 3:2.