Wspieraj Meczyki.pl

Zauważyliśmy, że korzystasz z oprogramowania blokującego reklamy. Serwis Meczyki.pl tworzymy od wielu lat z pasji, hołdując zasadzie "kibice dla kibiców".
Dochody z reklam pomagają nam stale utrzymać redakcję i opłacać serwery, niezbędne do funkcjonowania strony.

Mamy zatem wielką prośbę o dodanie Meczyków do "białej listy" i odblokowanie wyświetlania reklam. By to zrobić, kliknij w przycisk poniżej, a następnie odśwież stronę.

Jak odblokować reklamy na Meczykach?

MU rozbił Newcastle, gol Pogby, powrót Ibrahimovicia

18 lis 2017 | 20:31 10
Źródło zdjęcia: Baranov E/Shutterstock

Manchester United pokonał przed własną publicznością Newcastle United 4:1 (2:1) w ostatnim sobotnim meczu dwunastej kolejki rozgrywek angielskiej Premier League.

Na Old Trafford po niespełna kwadransie gry nieoczekiwane prowadzenie przyjezdnym zapewnił płaskim strzałem z pola karnego Dwight Gayle.

"Czerwone Diabły" jeszcze przed przerwą zdołały jednak z nawiązką odrobić straty, gdy celnymi uderzeniami głową popisali się Francuz Anthony Martial oraz Chris Smalling.

Dziewięć minut po zmianie stron podwyższył z bliska Paul Pogba, a dziewiętnaście minut przed końcem efektowny sukces przypieczętował w sytuacji sam na sam Belg Romelu Lukaku.

W 77 minucie na boisku zameldował się Zlatan Ibrahimović. Był to jego pierwszy występ od kwietnia tego roku, kiedy doznał poważnej kontuzji kolana.

Podopieczni Jose Mourinho dzięki ósmej wygranej w sezonie odzyskali drugą pozycję w tabeli. "Sroki" doznały natomiast trzeciej porażki z rzędu i pozostały na jedenastej lokacie w klasyfikacji.